İçerik yönetim sistemi CGN [cms]

içerik yönetim sistemiyle internet sitenizin hakimi olun !

CGN CMS

CGN CMS

Tüm çözümlerimiz, yazılım mühendisleri tarafından, analizler sonucu projelendirilir.

TEKLİF İSTİYORUM

İçerik Yönetim Sistemi (İYS) web sitenizi dinamik olarak yönetmenizi sağlayan, sayfalar ekleyip çıkarmanıza ve resim, video gibi medyaları sitenize yüklemeye olanak sağlayan websitenizin arkasında çalışacak dinamik bir sistemdir. Herhangi bir programlama ve dizayn bilgisine sahip olmadan websitenizi güncelleyebileceğiniz bu hizmeti 5 senedir müşterilemize sunmaktayız. Demo için tıklayınız.

İnternet günümüzde en hızlı değişen medya ortamıdır. İçerik yönetim sistemi, bu değişimin hızına ayak uydurarak web sitenizi özgür kılmak için tasarlanmış, web sitesi ve bir kontrol sisteminden oluşan bir web programı paketidir. Asla kullanmayacağınız gereksiz özelliklerden arındırılmış, kullanımı kolay ve sade bir yönetici ekranı ile tasarlanmıştır.

Mühendislerimiz tarafından profesyonel bir şekilde verilecek olan hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen teklif formunu doldurun.


Tüm ekran boyutlarında ve tüm tarayıcılarda kusursuz çalışan tasarımlarla, yönetim kolaylığı.

Telefon, tablet ve diğer tüm mobil cihazlarda tam görüntülenen tasarımlarla, her yerden yönetim imkanı.

İnternet hızı hergün daha da artarken, internet sitenizden maximum verimi alabilmek için, hızlı çalışan sistemler hazırlıyoruz.


yukarı