Ücretsiz İndirebileceğiniz uygulama ve öğeler

Google Drive

Google Drive

Google Drive'ı yüklemek bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklenmiş olarak saklamanıza ve dosyalarınıza her yerden her platformdan erişmenizi sağlar.

Ücretsiz İndir


Teamviewer

TeamViewer

TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz İndir


Avast

Avast

220 milyondan fazla kullanıcı diğer tüm güvenlik sağlayıcılarından çok AVAST'a güveniyor. avast! 2014'ü hemen ücretsiz olarak indirin!

Ücretsiz İndir


FreeMeter

FreeMeter

FreeMeter Bandwidth Monitor programı, Windows bilgisayarınızda gerçekleşen ağ işlemlerini takip etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ölçüm araçları arasında yer alıyor ve program sayesinde ne kadar verinin indirildiğini ya da internete gönderildiğini görebiliyorsunuz.

Ücretsiz İndir


Fotor

Fotor Online Photo Editor

Fotor online fotoğraf editörü sayesinde fotoğraflarınıza onlarca efekti kolaylıkla verebilirsiniz. Üstelik sosyal ağlarınızdaki cover fotoğraflarınızız için hazırlanan araç ile rahatlıkla fotoğraflarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz İndir


Chrome Uzaktan Masaüstü

Google Uzaktan Masaüstü

İnternet üzerinden güvenli bir şekilde diğer bilgisayarlara erişebilir veya başka kullanıcıların bilgisayarınıza erişmesine izin verebilirsiniz.

Ücretsiz İndir


Adobe

Adobe Photoshop Express

Hızlı ve eğlenceli bir şekilde hareketli fotoğraf düzenleyebilir otomatik düzeltmeler ve filtrelerle daha iyi görünen resimlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz İndir


yukarı