Profesyonel web tasarım çözümleri İZMİR' de

İnternet sitesi tasarımında, müşteri odaklı çözümler sunuyoruz

Web Tasarım

Web Tasarım

Tüm çözümlerimiz, yazılım mühendisleri tarafından, analizler sonucu projelendirilir.

TEKLİF İSTİYORUM

Web tasarım, günümüzde her firma için çok önemli bir yere sahiptir. Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda sade ve estetik, akıcı, kurumsal kimliğiniz ve vizyonunuz ile uyumlu, sizi zenginleştirici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi tasarımı çalışması; ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

İnternet sitesi tasarımlarımız, SEO uyumlu, HTML5 , CSS3 ve responsive kriterlerine uygun olarak hazırlanır. Kurumsal web sitesi ile firmanızın tanıtımını ve ürünlerinizle ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Mühendislerimiz tarafından profesyonel bir şekilde verilecek olan web tasarım hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen teklif formunu doldurun.


Tüm ekran boyutlarında ve tüm tarayıcılarda kusursuz çalışan tasarımlarla, hedef kitlenize çeşitlilik getiriyoruz.

Telefon, tablet ve diğer tüm mobil cihazlarda tam görüntülenen tasarımlarla sizi çağın hızına yetiştiriyoruz.

İnternet hızı hergün daha da artarken, internet sitenizden maximum verimi alabilmek için, hızlı çalışan tasarımlar hazırlıyoruz.


İçerik Yönetim Sistemleri

İçerik yönetim sistemi, sitenizin geri planında çalışan bir web sitesi yönetim programıdır. Sizin için özel olarak hazırlanmış bir tasarıma kolayca entegre edilir. CMS, bir hazır site (template) değildir. Size özel konfigüre edilir. Her an internet olan her ortamdan kontrol edebildiğiniz bir sistemdir. İçerik yönetim sistemi kullanması oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmıştır. Sitenizi yönetmek için karışık kodlar, içinden çıkılmaz tasarım menüleri ile uğraşmazsınız. Genel olarak interneti kullanabilen herkes kolayca kullanabilir. İçerik yönetim sistemi ile dilediğiniz an sitenizin herhangi bir sayfasında değişiklik yapabilir, isterseniz site menünüzü düzenleyebilir, güncel bir haberi anında yayınlayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

İnternet günümüzde en hızlı değişen medya ortamıdır. İçerik yönetim sistemi, bu değişimin hızına ayak uydurarak web sitenizi özgür kılmak için tasarlanmış, web sitesi ve bir kontrol sisteminden oluşan bir web programı paketidir. Asla kullanmayacağınız gereksiz özelliklerden arındırılmış, kullanımı kolay ve sade bir yönetici ekranı ile tasarlanmıştır.

Micro İnternet Sitesi Tasarımı

Mikro site, web sitesi kullanarak, kampanyayı, kişiyi veya firmayı, ürünleri, hizmetleri veya projeleri hedeflenen kitleye tanıtmak, duyurmak ve bilgilendirmek amacıyla hazırlanan günümüzdeki en etkili, en hızlı ve en düşük maliyetli bir yöntemdir. Maliyet ve ulaşılan hedef kitlenin büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda kampanya siteleri diye de nitelendirilen mikro siteler diğer pazarlama faaliyetlerine göre çok daha fazla etki uyandırmaktadır. Günümüzde doğru şekilde hazırlanmış ve pazarlaması doğru yapılmış bir mikro sitenin ziyaretçi sayısı yüz binlere hatta milyonlara ulaşmaktadır.

İnternet Sitesi İyileştirme & Yükseltme

Web sitesi güncellemesi, mevcut web sitenizi iyileştirmeye ve güncellemeye yönelik yaptığımız çalışmaları kapsar. Bu çalışmalar, mevcut sitenizin içerik ya da görsel güncellemesi, çalışmayan kısımlar için tamirat, güncel web standartlarına taşınması, SEO uyumlu hale getirilmesi gibi mevcut sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan çalışmalardır. Web tabanlı yazılımları kullanmak için hiç bir şey indirmek veya kurmak zorunda değilsiniz. Zaten elinizin altında var olan sevdiğiniz web tarayıcınız (Internet Explorer, Chrome, Safari veya Firefox) ile kolayca giriş yapabilirsiniz. Aynen internet bankanıza veya web tabanlı e-posta sisteminize giriş yapar gibi.

Mobil İnternet Sitesi Tasarımı

Mobil site, var olan veya yeni oluşturulacak olan web sitelerinin mobil cihazlar üzerinden kolay ve pratik olarak kullanılmasına imkan sağlayan, mobil cihazlara uygun hazırlanmış sitedir. Cep telefonu teknolojisinin gelişimi ile giderek artan mobil internet kullanımı pek çok kullanıcı için var olan siteleri kullanmada sorunlar yaratabilir. Bir web sitesi cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile görüntülenebilmesine rağmen, bazı özellikleri kullanım dışı kalabilir veya kullanıcıya arzu ettiği pratikliği sunmayabilir. Bu tür durumlarda küçük ekranlara uygun ve parmaklarla kullanmayı pratik hale getirebilecek mobil siteler hazırlanır.

yukarı