CGN ⟩ VERDİĞİMİZ HİZMETLER

We provide Amazing Solutions

WEB/CLOUD TABANLI YAZILIMLARher an, her yerden kolay kontrol

Güvenlik, yedekleme, kurulum gibi gereksinimleri kolaylaştıran web/bulut platformlarında ölçeklenebilir yazılımları hazırlıyoruz.

MOBİL UYGULAMALARişletmenizi geleceğe taşıyalım

Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek, mevcut sisteminizi geleceğe taşımak için ios / android platformlarında profesyonel uygulamalar geliştiriyoruz.

SERVİS YAZILIMLARIotomatikleşen yazılım dünyası

Servis yazılımı hizmetimizle, sürekli verdiğiniz hizmetlerin otomatikleşmesi, iş sürecini kolaylaştırır, devamlılığı garantiler ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.INTERNET OF THINGS akıllı nesnelerin interneti

Firmanızın operasyonel verimliliğini arttırırken iş süreçlerinizi iyileştiren ve dijital dönüşümlerinizi güçlendiren IoT çözümleri sunuyoruz.

MIGRATION YAZILIMLARI veritabanı oluşturma / güncelleme / taşıma

Projenizin büyümesi veya değişmesi durumunda, veritabanınızın sağlam bir yapıyla oluşturulmasını, taşınmasını veya güncellenmesini sağlıyoruz.

DATA MINING / VERİ MADENCİLİĞİ büyük veriden korkmayın

Büyük veri yığınlarından gelecekle ilgili tahminde bulunabilmenizi sağlayacak bağlantıların analizini ve tanımlamalarını yapıyor, ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

“FİRMANIZIN KÜLTÜRÜNÜ VE KARAKTERİNİ YAKALAYAN PROJE GELİŞTİRME SÜRECİMİZ, TAM İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA EN UYGUN ÇÖZÜMÜ SUNAR.”

ÖZEL RAPORLAR İLE GÜÇLENİN

İş süreçlerinizi ve genel veriminizi arttırın, tam kontrol sağlayın.

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu yazılımları hazırlarken, iş veriminizi arttıracak iş mantığı çözümlerini entegre ediyoruz. Bu çözümler doğru ve anında raporlar ile işletmeniz için en doğru analize ulaşığ sağlıklı kararlar almanızı kolaylaştırır.

Firmanızın mevcut sistemi ve yazılımları üzerinde, yapılacak analizlerimiz sonucu minimum maliyet ile istediğiniz raporları almanızı sağlayabiliriz.

BİZE DANIŞIN →

YAZILIM GELİŞTİRME SÜRECİMİZ

Projelerimizi mühendislik prensipleriyle geliştiriyoruz .

CGN olarak hedifimiz, iyi işler çıkarmak, bu süreci mutlu geçirmek ve sonuç olarak müşterilerimizi mutlu etmektir.

İhtiyaçlarınızı tam anlayıp, sizlere en uygun çözümü sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde, yazılım geliştirme sürecimizi "tam ihtiyaç analizi" ile başlatıyoruz.

Sonrasında ki süreçlerde, müşterilerimizi bilgilendirmeyi ve dahil etmeyi ihmal etmiyoruz.

Onaylanan teslim süreci sonrasında da, projenizi beraber yaşatmak için çözüm ortaklığına devam ediyoruz.

MERAK ETTİKLERİNİZİ SORUN →
İhtiyacınız olan çözümleri danışmak & projelendirmek için BİZE ULAŞIN